Біля контрольованого бойовиками Донецька на шахті імені Засядька, де під землею опинилися заблокованими близько 200 гірників, завершилася евакуація, повідомляють сепаратистські сайти.

Підтримувані Росією бойовики раніше заявили, що шахта імені Засядька в Київському районі Донецька була знеструмлена сьогодні вранці в результаті артилерійського обстрілу з боку українських військових. 

Цих заяв сепаратистів українська сторона не коментувала. 

Вранці 29 січня розпочали запеклі бої неподалік Авдіївки. Сторони конфлікту звинуватили одна одну у спричиненні цих боїв.Українська сторона заявила, що бойовики розпочали обстрілювати і саме місто. Унаслідок обстрілів Авдіївки від неділі, за останніми даними української сторони, загинули 6 військових, десятки поранені, також поранені 5 мирних жителів. 

Натомість бойовикизвинувачують українських військових в обстрілах низки населених пунктів, зокрема, за словами сепаратистів, внаслідок обстрілу Київського району Донецька з боку ЗСУ сьогодні загинула мирна жителька. Напередодні ввечері бойовики повідомляли, що поранення отримали троє мирних жителя, які проживають на окупованих територіях Донеччини.

 

HG-New          The UK's #1 Marketplace!

Written by Glasworld

оставить комментарий: