Президент США Дональд Трамп заявляє, що лідер Північної Кореї Кім Чен Ин має «поводитися слушно». Про це Трамп заявив журналістам 17 квітня, наступного дня після невдалого запуску ракети Пхеньяном.

Раніше у понеділок віце-президент США Майк Пенс відвідав демілітаризовану зону, що відділяє Північну і Південну Корею, і заявив, що «епоха стратегічного терпіння» щодо КНДР закінчилася. За словами Пенса, Вашингтон прагне діяти «через мирні засоби, шляхом переговорів».

Пенс зазначив: Трамп сподівається, що Китай використає свій вплив на Північну Корею задля зупинення нею програми щодо ядерної зброї і балістичних ракет.

Візит Пенса на кордон між Північною та Південною Кореями відбувається у час зростання напруженості на півострові через здійснення Пхеньяном забороненої рішеннями ООН ракетної програми. Безпосередньо у день прибуття віце-президента США до Сеула, 16 квітня, в КНДР відбулося невдале випробування, ракета вибухнула одразу після старту.

Тим часом у Нью-Йорку заступник представника Північної Кореї в ООН звинуватив адміністрацію Дональда Трампа у перетворенні Корейського півострова на «найгарячішу точку у світі», що, за його словами, створює небезпечну ситуацію. 

HG-New          Web Hosting

Written by Glasworld

оставить комментарий: