У Спеціальній моніторинговій місії ОБСЄ заявляють, що внаслідок конфлікту на Донбасі загинули 85 людей і 384 дістали поранень з початку 2017 року.

«На сьогодні за підтвердженими даними СММ ОБСЄ в 2017 році загинули 85 осіб і 384 дістали поранення», – сказав перший заступник глави місії Александр Гуґ. 

Він повідомив, що з початку 2017 року спостерігачі зафіксували близько 400 тисяч випадків порушення вогню.

У СММ ОБСЄ зазначають, що лише цього тижня, з 16:00 понеділка до 16:00 вівторка, зафіксували сім тисяч випадків порушення режиму припинення вогню. 

«Минулого тижня СММ ОБСЄ зафіксувала понад 16 тисяч випадків порушення режиму припинення вогню, що на 40% перевищує показники позаминулого тижня», – додав Гуґ.

За даними СММ ОБСЄ, станом на 10 листопада від початку року унаслідок бойових дій на Донбасі постраждали 425 цивільних, із них 39 дітей.

Конфлікт на Донбасі триває від квітня 2014 року. Росія неодноразово заперечувала участь своїх військових у конфлікті, про що заявляють Україна і Захід. Москва ж визнає лише присутність російських «добровольців» на Донбасі.

Цього тижня Тристороння контактна група щодо врегулювання ситуації на Донбасі оголосила черговий режим тиші з півночі 23 грудня 2017 року. Зараз мало б діяти так зване шкільне перемир’я – про яке заявила 23 серпня Контактна група. Цей режим тиші мав почати діяти з 25 серпня, напередодні початку шкільного року, і мав стати постійним. Проте про перші його порушення сторони конфлікту заявили вже через кілька хвилин після настання часу перемир’я.

HG-New          The UK's #1 Marketplace!

Written by Glasworld

оставить комментарий: