На майдані Незалежності в Києві 25 грудня відбувається акція, учасники якої вимагають ув’язнити Юрія Крисіна, обвинуваченого у справі про вбивство журналіста газети «Вєсті» В’ячеслава Веремія під час подій Євромайдану.

Серед присутніх – вдова Веремія, деякі народні депутати, правозахисники та журналісти. Адвокат родини журналіста Вікторія Дейнеко заявила, що подасть апеляцію на рішення суду призначити Крисіну покарання умовно.

22 грудня Крисін був засуджений до чотирьох років позбавлення волі з випробувальним терміном два роки за статтею про «хуліганство». Прокуратура просила суд про 6-річне ув’язнення для Крисіна, і після оголошення вироку заявила про намір його оскаржити. Крисін у суді визнав себе винним у хуліганстві.

Журналіста газети «Вєсті» вбили в Києві вночі 19 лютого 2014 року. Як повідомив сайт видання, В’ячеслав Веремій разом із колегою на автомобілі повертався після роботи на Майдані, де виконував редакційне завдання. На розі вулиць Володимирської і Великої Житомирської в Києві на таксі, в якому вони їхали, напали невідомі особи з бейсбольними битками і зброєю, в касках, камуфляжі і чорних масках. Журналіст помер у лікарні швидкої допомоги від вогнепального поранення в живіт.

HG-New          The UK's #1 Marketplace!

Written by Glasworld

оставить комментарий: