Зустріч нового 2018-го року у світі відбулася за умов підвищених заходів безпеки у більшості столиць та мегаполісів.

Понад мільйон жителів Нью-Йорка і численні туристи при температурі мінус 12 градусів за Цельсієм зустрічали Новий рік. На Таймс-сквер зібралося менше людей, ніж зазвичай через, як припустила влада, морозну погоду. Найхолодніша новорічна ніч при мінус 17 тут востаннє була у 1917 році.

Найбільш посиленими були заходи безпеки на Мангеттені, через рік після кількох терористичних атак, спрямованих на натовпи людей.

У турецькому Стамбулі в новорічну ніч влада вивела на вулиці 37 тисяч правоохоронців. Така увага силовиків викликана минулорічною трагедією, коли 39 людей були вбиті, переважно іноземці, під час нападу в Стамбулі в переддень Нового року.

У російській столиці Москві у режимі підвищеної готовності чергували поліцейські та МНС. У рятувальному відомстві заявили про відсутність надзвичайних ситуацій під час святкування Нового року.

Десятки тисяч людей зібралися біля Бранденбурзьких воріт у Берліні, щоб подивитися на святкові феєрверки.

Яскраві вогні у небі розсипалися в Парижі біля Тріумфальної арки, де сотні тисяч людей зустрічали новий рік на Єлисейських полях. За останні два роки безпека у французькій столиці особливо посилена після кількох терактів. Вулиці французької столиці, зокрема в популярних районах, патрулювали майже 100 тисяч військових і поліцейських.

Бій курантів із Біґ-Бена у вежі британського парламенту почули жителі і гості Лондона. Годинник, який на реставрації, тимчасово ввели в експлуатацію напередодні Нового року, як це було і на Різдво.

У Таїланді відновили яскраве святкування Нового року після закінчення річної жалоби за покійним королем Пуміпоном Адуньядетом, який помер в жовтні 2016 року.

Однією з перших країн, де зустріли Новий рік, стала Австралія – феєрверки осяяли небо над всесвітньо відомим Сіднейським оперним театром.

Втім найпершими 2018-й зустріли у  тихоокеанських країнах Самоа, Тонга та Кірібаті.

За китайським календарем 2018-й – рік жовтого земляного собаки. За цим календарем він розпочнеться лише 16 січня і стане 4716-м у східній традиції.

HG-New          The UK's #1 Marketplace!

Written by Glasworld

оставить комментарий: