Російський опозиціонер Олексій Навальний оскаржив постанову Верховного суду Росії, який підтримав рішення Центральної виборчої комісії про заборону його участі у майбутніх президентських виборах.

Як повідомив 3 січня юрист Фонду боротьби з корупцією Іван Жданов, скаргу подали до апеляційної інстанції Верховного суду Росії. У фонді опозиціонера розраховують, що апеляція буде розглянута у найближчі дні.

Верховний суд Росії відхилив позов Навального 30 грудня. Представники ЦВК тоді вкотре заявили, що не можуть зареєструвати опозиціонера кандидатом у президенти через непогашену судимість у «справі «Кіровлісу». Прихильники опозиціонера назвали недопуск до виборів незаконним.

25 грудня ЦВК Росії відмовилася реєструвати Навального кандидатом у президенти через умовне засудження у справі, яку опозиціонер назвав політичною. У відповідь політик закликав бойкотувати вибори і анонсував акцію протесту. Після цього в Кремлі заявили про необхідність перевірити заклики Навального на відповідність російському законодавству.

Вибори президента Росії призначені на 18 березня 2018 року. Брати участь у них мають намір, зокрема, чинний російський президент Володимир Путін, телеведуча Ксенія Собчак, уповноважений з прав підприємців Борис Титов, лідер ЛДПР Володимир Жириновський, засновник «Яблука» Григорій Явлінський і директор підмосковного радгоспу Павло Грудінін від КПРФ.

У ЦВК Росії заявляють, що загальне число охочих стати кандидатами на виборах перевищило 60 осіб.

HG-New          The UK's #1 Marketplace!

Written by Glasworld

оставить комментарий: