Фонд державного майна України затвердив перелік із майже 400 об’єктів малої приватизації на 2018 рік. Про це повідомив виконувач обов’язки голови ФДМУ Віталій Трубаров на своїй сторінці у Facebook.

«Затвердив список об’єктів малої приватизації, які у 2018 році будуть виставлятися на продаж. Дитячі табори, кінотеатри, офісні приміщення, їдальні, магазини, гаражі, єдині майнові комплекси і навіть кораблі. Майже 400 об’єктів, котрі можуть працювати і приносити дохід, як новим ефективним власникам, так і державі у вигляді робочих місць і податків», – написав Трубаров.

Він наголосив, що «держава володіє не лише промисловими гігантами, як Турбоатом, Центренерго, ОПЗ, а й сотнями інших, які в першу чергу можуть бути цікаві невеликим підприємцям». 

Верховна Рада 18 січня схвалила законопроект про приватизацію державного майна. Як вказувалося в пояснювальній записці, враховуючи те, що понад 90% державних активів введено в експлуатацію 50–150 років тому, затримка з приватизацією цих об’єктів призводить до їх подальшого руйнування, зниження інвестиційної привабливості. 

Раніше у Фонді державного майна повідомляли, що держава планує отримати від приватизації майже 22,5 мільярдів гривень.

HG-New          The UK's #1 Marketplace!

Written by Glasworld

оставить комментарий: