Петро Димінський, якого у грудні минулого року в Україні оголосили в розшук, зараз перебуває в Туреччині. Про це повідомляється на сайті футбольного клубу «Карпати», почесним президентом якого є Димінський.

Як повідомляється на сайті, у Туреччині Димінський зустрівся з футбольною командою. 

У грудні 2017 року Національна поліція України оголосила у розшук бізнесмена Петра Димінського, перед цим суд надав дозвіл на його затримання. 

18 серпня 2017 року на автодорозі Львів – Краковець поблизу села Ямельня Яворівського району Львівської області водій автомобіля Mercedes-Benz S65 скоїв зіткнення з автомобілем Opel Astra, внаслідок чого загинула водій «Опеля», 31-річна жителька одного з сіл Яворівського району Наталія Тріла. Відповідальність за ДТП взяв на себе охоронець Димінського, однак 12 грудня в ГПУ заявили, що закрили провадження щодо нього «у зв’язку з відсутністю в його діянні складу злочину».

Родичі загиблої заявляли, що за кермом був сам бізнесмен. Пізніше міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявляв, що, за результатами ДНК, охоронець Петра Димінського не був за кермом на момент аварії.

У вересні минулого року охоронця Димінського взяли під домашній арешт, але наприкінці жовтня змінили запобіжний захід, зобов’язавши здати закордонний паспорт і не спілкуватися з потерпілими і свідками. Ці обмеження мали діяти до 17 грудня 2017 року.

HG-New          The UK's #1 Marketplace!

Written by Glasworld

оставить комментарий: