Українські військові не постраждали внаслідок обстрілів у зоні конфлікту на Донбасі минулої доби, повідомляє штаб української воєнної операції.

Як заявили у штабі, 23 лютого порушення режиму тиші продовжувалося. «Минулої доби російсько-окупаційні війська продовжили грубо порушувати Мінські домовленості та використовували озброєння, яке давно мало б бути відведеним від лінії розмежування на визначені відстані. Особливо активно агресор здійснював провокації за темної пори доби», – йдеться у зведенні.

Зокрема, на луганському напрямку, повідомляють українські військові, підтримувані Росією бойовики застосували артилерійські системи калібру 122-мм, міномети і гранатомети поблизу Луганського. За попередньою інформацією, декілька снарядів розірвалися на околицях цього прифронтового населеного пункту і пошкодили майно приватних осель місцевих жителів.

В угрупованні «ДНР», яке контролює частину Донецької області, звинуватили українських військових в обстрілах. Інформації про постраждалих тут не наводять.

Угруповання «ЛНР», яке контролює частину Луганщини, також заявило про обстріл своїх позицій з боку ЗСУ. Про постраждалих у повідомленні інформації немає.

Тристороння контактна група щодо врегулювання ситуації на Донбасі оголосила черговий, новорічно-різдвяний, «режим тиші» з півночі 23 грудня 2017 року. Нинішнє нове перемир’я, як і попередні, порушується практично щодня. Сторони заперечують свою вину в цьому і звинувачують одна одну в провокаціях.

HG-New          The UK's #1 Marketplace!

Written by Glasworld

оставить комментарий: