Колишній голова Державної фіскальної служби Роман Насіров у своїй електронній декларації за 2017 рік вказав шість гривень доходу.

Відповідно до документу, Насіров отримав відсотки в «Укргазбанку».

Водночас його дружина Катерина Глімбовська отримала у 2017 році 39 116 гривень зарплати за основним місцем роботи в ТОВ «Альтіс-Констракшн». Від цієї ж компанії вона отримала 17 075 гривень як «додаткове благо». Крім того, Глімбовській виплатили 9 090 871 гривню за «передачу прав та обов’язків за договором про участь у Фонді фінансування будівництва», йдеться в документі.

У розділі «Грошові активи» Насіров вказав 125 тисяч гривень та 55 тисяч доларів готівкових коштів, три гривні на рахунку в «Укргазбанку» та 197 гривень у «Приватбанку». Дружина екс-голови ДФС задекларувала 2,1 мільйона гривень та 120 тисяч доларів готівкових коштів, 26 218 гривень на рахунках у «Приватбанку», 128 552 та 176 гривень в «Укргазбанку», а також 50 мільйонів гривень застави.

На початку березня 2017 року суд арештував Насірова з можливістю застави в 100 мільйонів гривень, яку внесли його дружина і тесть. Після цього відсторонений голова ДФС вийшов із СІЗО.

19 січня Шевченківський райсуд Києва продовжив запобіжний захід відстороненому голові Державної фіскальної служби України Роману Насірову до 19 березня.

За даними слідства, Насіров причетний до так званої «газової схеми Онищенка» і впродовж 2015 року ухвалив низку «безпідставних і незаконних рішень» про розстрочення сум платежів з рентної плати за користування надрами для задіяних у схемі компаній на загальну суму понад мільярд гривень. Слідство вважає, що такими рішеннями державі завдано збитків на суму майже 2 мільярди гривень.

Захист Насірова і він сам ці звинувачення заперечують.

31 січня Кабінет міністрів України звільнив Романа Насірова з посади голови ДФС.

До цього, 17 січня, міністр фінансів Олександр Данилюк заявив, що направить подання «з підтвердженням подвійного громадянства (Насірова – ред.), що є порушенням закону про державну службу». За його словами, Велика Британія заявила про наявність у посадовця британського паспорта.

Сам Насіров назвав своє звільнення «незаконним і нечесним».

HG-New          The UK's #1 Marketplace!

Written by Glasworld

оставить комментарий: