No Featured Image

Режим начал охоту на артистов

Режим начал охоту на артистов. Свобода слова в России стремительно погибает. Но разумеется закон у нас не для всех. Например: в словах Кадырова полиция не нашла нарушений, а вот за «сказочного президента» будут судить уже второй раз. Комик Долгополов вынужден был покинуть Россию, а чекист и Володин набросились на Водонаеву, которая высказала свое мнение при… »

your ad here


No Featured Image

Россия между Гондурасом и Гвинеей – достижение Путина за 20 лет

Россия между Гондурасом и Гвинеей – достижение Путина за 20 лет. Россия заняла 137 место в Индексе восприятия коррупции. России вновь получила 28 баллов из 100 возможных. Больше всего баллов — 87 — набрали Дания и Новая Зеландия, за ними следует Финляндия (86 баллов).       Для распространения вашего видео или сообщения в Сети… »

your ad here


No Featured Image

Крах “Союзного государства”: Лукашенко будет покупать нефть в США – в Кремле не могут поверить…

Крах “Союзного государства”: Лукашенко будет покупать нефть в США – в Кремле не могут поверить… Лукашенко уже открытым текстом раскрывает детали прошлых переговоров по взаимной “интеграции”       Для распространения вашего видео или сообщения в Сети Правды пишите на email: pravdaua@email.cz     Лучшие предложения товаров и услуг в Сети SeLLines  

your ad here


No Featured Image

Путин меняет евреев на здания!!!

Путин меняет евреев на здания. Израиль отдал Путину Александровское подворье в обмен на Нааму Иссахар!!!       Для распространения вашего видео или сообщения в Сети Правды пишите на email: pravdaua@email.cz     Лучшие предложения товаров и услуг в Сети SeLLines  

your ad here


No Featured Image

Вердикт по вояжу Зеленского в Давос

Вердикт по вояжу Зеленского в Давос       Для поширення вашого відео чи повідомлення в Мережі Правди пишіть сюди, або на email: pravdaua@email.cz     Найкращі пропозиції товарів і послуг в Мережі Купуй!  

your ad here


No Featured Image

Чому скандальні судді Сергій Вовк та Павло Вовк продовжують вершити правосуддя?

Чому скандальні судді Сергій Вовк та Павло Вовк продовжують вершити правосуддя? Через резонансні рішення та дії українські судді Сергій Вовк та Павло Вовк вже давно отримали характеристику «скандальні». На початку січня вони знову змусили про себе заговорити: першого виправдали у справі про «завідомо неправосудне рішення», другий, попри скандал з плівками, знову став головою Окружного адмінсуду… »

your ad here


No Featured Image

Зараз в Україні відсутній суд: верховний суд подарував 21 мільйон шахраю коломойському, бо він друг зеленського

Верховний Суд відхилив касаційну скаргу НБУ, який намагався продати заставу за кредитом рефінансування, виданому «Приватбанку» ще за часів Коломойського. Суд фактично вирішив, що і в майбутньому за борги олігарха має відповідати вже державний «Приватбанк», тобто прості українці!!! 22 січня Верховний суд України відхилив касацію НБУ, якою той вимагав скасувати рішення судів першої інстанції у справі… »

your ad here


No Featured Image

Зараз в Україні відсутній суд. За хабар в 20’000$ Олега Котенко він покарав штрафом 8’500 гривень

Солом’янський райсуд Києва визнав винним керівника відділу Національного інституту хірургії і трансплантології імені Шалімова за отримання хабара за трансплантацію печінки. Його покарання – штраф. У рішенні суду йдеться, що доктора зобов’язали виплатити штраф у розмірі 8500 гривень. Слідство встановило, що медик спочатку вимагав у пацієнта хабар в розмірі $100 за консультацію. Після того, як хворому… »

your ad here


No Featured Image

Зараз в Україні відсутній суд: він повернув українське громадянство гундяєвському агенту!!!

Шостий апеляційний адміністративний суд зобов’язав Державну міграційну службу повернути українське громадянство агенту московського патріархату Гедеону. Апеляційний суд у середу, 22 січня, підтримав рішення попередньої інстанції – Окружного адміністративного суду Києва – від 18 вересня 2019 року. Суди повністю задовольнили позов єпископа Гедеона (в миру Юрій Харон) до управління Міграційної служби у Волинській області. В ньому… »

your ad here


No Featured Image

Давос 2020: зелені депутати поїхали у Швейцарію за гроші Віктора Пінчука (Леоніда Кучми)?

У швейцарському Давосі триває 50-й Всесвітній економічний форум. На «Давос 2020» Україну представлятиме президент України Володимир Зеленський, прем’єр-міністр України, депутати Верховної Ради. Кореспондентка Власта Лазур розпитала у народних депутатів, за чий кошт вони перебувають у Давосі. Частина з них заявила, що їхню поїздку фінансує Український дім у Давосі, співзасновником якого є український олігарх Віктор Пінчук… »

your ad here


No Featured Image

Давос: Трамп і Тунберг, штраф для українців і «шапки Шевченка»

21 січня у швейцарському курортному містечку Давос розпочався 50-й Всесвітній економічний форум. На форумі вже виступили президент США Дональд Трамп і екологічна активістка Грета Тунберґ. Дехто ж з українців відзначився в Давосі штрафом за неправильне паркування. Україну на форумі представлятиме президент Володимир Зеленський, прем’єр-міністр Олексій Гончарук, народні депутати       Для поширення вашого відео… »

your ad here


No Featured Image

ГДЕ МАКРОН И МЕРКЕЛЬ ПОТЕРЯЛИ ПУТИНА?

Саммит в Берлине 2020. ГДЕ МАКРОН И МЕРКЕЛЬ ПОТЕРЯЛИ ПУТИНА? Последние новости России и мира, экономика, бизнес, культура, технологии, спорт       Для распространения вашего видео или сообщения в Сети Правды пишите на email: pravdaua@email.cz     Лучшие предложения товаров и услуг в Сети SeLLines  

your ad here